KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088501
nr 1408 8501
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Signerad. Olja på pannå, ramens innermått: 8x9, yttermått inklusive ram: 11x12 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:49:25
150 kr
300 kr
350 kr
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning